Išče se pismonoša na območju Ljubljane s širšo okolico, v Notranjih Goricah, Vrhniki, Rakeku, Cerknici, Starem trgu pri Ložu, Kamniku, Komendi in Mengšu. Lahko je moški ali ženska.

Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela številka NN37088.

Naziv delodajalca POŠTA SLOVENIJE D.O.O. MARIBOR POSLOVNA ENOTA LJUBLJANA
Naslov delodajalca ČOPOVA ULICA 11, 1000 LJUBLJANA
Kontaktna oseba delodajalca za kandidate kontaktna oseba: BEGUS ROMANA telefon: 01 243 1674 el. naslov: [email protected]
Naziv delovnega mesta oziroma dela 3009 PISMONOŠA, OBMOČJE LJUBLJANA S ŠIRŠO OKOLICO, NOTRANJE GORICE, VRHNIKA,RAKEK, CERKNICA, STARI TRG PRI LOŽU,  KAMNIK, KOMENDA, MENGEŠ – M/Ž
Opis del in nalog SPREJEMANJE IN DOSTAVLJANJE POŠILJK, PRODAJA TRGOVSKEGA BLAGA, OPRAVLJANJE DENARNIH STORITEV, IZPRAZNJEVANJE POŠTNIH NABIRALNIKOV, NAKLADANJE IN RAZKLADANJE POŠILJK, TER OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PRI RAVNANJU S POŠILJKAMI.
Upravna enota delovnega mesta oziroma dela LJUBLJANA
Število prostih delovnih mest 20
Izobrazba nižja poklicna

Alternativna izobrazba osnovnošolska

Trajanje zaposlitve Določen čas, 4 mesece
Delovni čas polni delovni čas
Vozniški izpit B
Znanje jezikov slovenski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno
Računalniška znanja urejevalniki besedil – osnovno
Drugi pogoji Izpit B kategorije- obvezno. Potrdilo o nekaznovanosti- obvezno. Zaželjeno znanje vožnje mopeda (SKUTER, APN). V primeru osnovnošolske izobrazbe je potrebno imeti 5 let delovnih izkušenj in predložiti potrdilo- obvezno. Tujci morajo znanje slovenskega jezika izkazati s stopnjo A2 – obvezno.

DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Prijava je mogoča do 3. 8. 2019
Način prijave kandidatov kandidati naj pošljejo vlogo po pošti, kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti
Urnik dela dopoldan