Bi šli z vlakom v Bohinj? Preverite ugodne ponudbe

Tudi letošnje poletje so Slovenske železnice za ljubitelje neokrnjene narave v sodelovanju s Turizmom Bohinj pripravile 4 različne poletne osvežujoče pakete “Z vlakom v Bohinj”. Za že od 11 evrov za otroke in od 23 evrov za odrasle se boste lahko vsak dan, odvisno od paketa, od 14. julija do 31. avgusta oziroma do 26. septembra2023, z vlakom zapeljali do Bohinjske Bistrice, nato z avtobusom do Ribčevega Laza oz. Ukanca, z električno panoramsko ladjico zapluli po jezeru in se z nihalko odpeljali na Vogel, si ogledali korita Mostnice ali se osvežili v pršu čudovitega slapa Savica, kjer boste, ne glede na to za kateri paket se boste odločili, uživali v dih jemajočih pogledih na svežem zraku. Če bo ostalo še kaj časa, pa ne pozabite s seboj vzeti brisače in se osvežiti v jezeru. Možnosti za odkrivanje tega čudovitega kraja je veliko!

Preverite, kateri paket vam najbolj ustreza:

Paket Bohinj MINI:
  • povratna vožnja z vlakom iz katerekoli postaje od Nove Gorice do Bohinjske Bistrice in od Ljubljane do Bohinjske Bistrice,
  • povratna vožnja z ladjo po Bohinjskem jezeru,
  • vstopnina k slapu Savica,
  • vstopnina v korita Mostnice,
  • obisk cerkve Sv. Janeza Krstnika.

– odrasli: 23,00 EUR,

– otroci 11,00 EUR (od 7. do 14. leta).

Paket Bohinj MINI PLUS:
  • vstopnina k slapu Savica,
  • vstopnina v korita Mostnice,
  • obisk cerkve Sv. Janeza Krstnika,
  • vstopnina za enega od muzejev v Bohinju.

– odrasli: 25,00 EUR,

– otroci: 12,50 EUR (od 7. do 14. leta).

Paket Bohinj STANDARD:
  • povratna vožnja z nihalko na Vogel,
  • obisk cerkve Sv. Janeza Krstnika.

– odrasli: 42,00 EUR,

– otroci: 20,5 EUR (od 7. do 14. leta).

Paket Bohinj STANDARD PLUS:
  • povratna vožnja z nihalko na Vogel,
  • obisk cerkve Sv. Janeza Krstnika,
  • vstopnina za enega od muzejev v Bohinju.

– odrasli: 44,00 EUR,

– otroci: 21,5 EUR (od 7. do 14. leta).

*Ponudba ne velja za redne avtobusne linijske prevoze po Bohinju.

Ob nakupu paketa poleg potrdila o nakupu paketa »Z vlakom v Bohinj« prejmete brezplačno povratno vozovnico za vlak do Bohinjske Bistrice ter voucherje za prevzem  kuponov (za prevoz z ladjico, za nihalko na Vogel, za obisk cerkev Sv. Janeza Krstnika, za vstop v korita Mostnice, vstop k slapu Savica). Kupone zamenjate na lokaciji koriščenja storitve.

Vozne rede vlakov, si lahko ogledate v iskalniku voznega reda.

Več informacij:
  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].