Otvoritev osvetljene pešpoti ob Grosupeljščici

V četrtek, 14. december 2017, bo ob 17.30. uri, pri Skate parku Grosuplje (za Osnovno šolo Brinje Grosuplje) otvoritev osvetljene pešpoti ob Grosupeljščici. Pozdravni nagovor bosta imela dr. Peter Verlič, župan Občine Grosuplje in Josip Pintar, projektni vodja LAS – Sožitje med mestom in podeželjem.

S pesmijo bodo dogodek praznično obarvali otroci iz vrtca Tinkara in učenci iz Osnovne šole Brinje Grosuplje.

V pravljičnem decembrskem mesecu, ko so že zasijale praznične lučke, bo postala osvetljena sprehajalna pešpot ob Grosupeljščici, da bo pot po njej za vse sprehajalce in rekreativce, za najmlajše, pa tudi tiste starejše, za vse občanke in občane v večernih urah prijetna in prijazna ter varna.

R. J.