V okviru evropskega projekta URBACT Playful Paradigm, Občina Grosuplje sodeluje z Mestno knjižnico Grosuplje. Slednja ostaja aktivna tudi čez poletje, saj bodo med drugim v knjižnici vsako sredo organizirali tudi Igralne popoldneve.

V sredo, 13. julija 2022 so v Mestni knjižnici Grosuplje prvič organizirali Igralno popoldne, ki je potekalo v Galeriji knjižnice in v zunanjem atriju. Pripravili so več družabnih iger, pobarvank in igrač – pozabili pa niso niti na barvite mize in stole za otroke ter nekaj ležalnikov, da je bilo razpoloženje še bolj sproščeno.

Vir: Občina Grosuplje

Takšne srede bodo v juliju in avgustu stalnica. Obiščite Mestno knjižnico Grosuplje vsako sredo med 16h in 19h uro. Poskrbljeno je zabavno in igrivo popoldne za otroke in starše.