Ste že slišali za dvodnevni Koliščarski tabor, ki se bo letos odvijal v dveh terminih malo pred koncem počitnic? Tabor, ki je zanimiv, drugačen in cenovno dostopen vsakomur, je lahko čudovit zaključek poletnih počitnic.

Vprašajte svoje otroke:

Želiš izvedeti več o življenju v prazgodovini?

Želiš izvedeti kaj novega o prvih prebivalcih Ljubljanskega barja koliščarjih?

Uživaš v naravi?

Tabor je namenjen otrokom v starosti od 8 do 12 let. Na taboru bodo spoznavali zgodovino doline Drage, rastlinstva in živalstva v okolici, se podali na gozdno učno pot, izdelovali koliščarske posode, tekmovali v igri Lov na belega bobra…

Tudi letos bo tabor v dveh terminih in sicer:

1. termin: od sobote, 21. do ponedeljka, 23. avgusta 2021 in
  2. termin: od torka, 24. do četrtka, 26. avgusta 2021

Kaj morajo imeti s seboj?

Šotor, spalno vrečo, baterijo, primerno obleko in obutev (anorak, kopalke, trenirko, kratke hlače, sprej proti komarjem…) in veliko dobre volje. Če nimate šotora ga zagotovijo organizatorji.

Koliko znaša kotizacija?

60 EUR/za vsakega naslednjega otroka 55 eur. Ob prijavi boste prejeli račun za plačilo kotizacije.

Prijave?

Povsem preprosto napišite sporočilo na elektronski naslov naslov: [email protected]  ali pa pokličite ga. Alenka Jeraj – GSM: 051-374-475 do 18. avgusta 2021. Prijave zbirajo do zasedbe mest.

V primeru poslabšanja situacije zaradi epidemije koronavirusne bolezni, bodo tabor odpovedali in vas o tem pravočasno obvestili.