“Najboljši del človekovega življenja so njegova mala,
brezimna in pozabljena dela dobrote in ljubezni.”
Wordsworth

V nedeljo, 19. 11. 2017 ob 14. uri, bo v dvorani Krajevne skupnosti Žalna v občini Grosuplje potekala tradicionalna dobrodelna prireditev Z ROKO V ROKI.

Ob tej priložnosti  bodo udeležence prireditve nagovorili predsednik RKS Območnega združenja Grosuplje FRANC HORVAT, župan občine Grosuplje DR. PETER VERLIČ in poslanec Državnega zbora RS JANEZ JANŠA.

Nastopili bodo: Otroški pevski zbor Sv. Lovrenca, vrtec Kobacaj, Otroški pevski zbor Žalčki, Moški pevski zbor Samorastnik, Mladinska folklorna skupina Račna, skupina mladih harmonikarjev, dramska skupina Gledališče pod mostom in  Klapa Lavanda.

Z zbranimi sredstvi želijo organizatorji dobrodelne prireditve (Krajevna organizacija Rdečega križa Žalna) pomagati vsem tistim ljudem, ki potrebujejo človekovo in človeško pomoč.

J. R.