V nedeljo, 23. junija 2019, se je v Kulturnem domu v Bevkah odvijala TV oddaja Polka in majolka, ki je bila posvečena domovini Sloveniji na prav poseben način, tudi s slovensko himno, ki jo je odpela mag. Alenka Gotar.

Za njo so nastopili domači pevci okteta Raskovec, ki so zapeli med drugim tudi pesem Slovenec sem. Za njimi so prepevali učenci glasbene šole Logatec, ki so zapeli znane slovenske popevke.

Na snemanju oddaje Polka in majolka v Bevkah pri Vrhniki z mojimi učenci Glasbena Šola Logatec !
Hvala producentu Mitja Grmovšek in ekipi za priložnost, ki jo dajete mladim in hvala@Avtoprevozništvo Joco! — z osebami Alenka Gotar in Anže Šuštar

Za presenečenje sta poskrbela tudi Alenka Gotar in Anže Šuštar z znano popevko z naslovom Kako sva si različna.

Poleg ansambla Posavski veseljaki in Dolomitov, pa smo ob navdušenem občinstvu slišali tudi pesem: Ljubim te, Slovenija zelena.

“Bog živi Slovenijo,” pa je ob zaključku snemanja TV oddaje Polka in majolka za Domovino, dejal voditelj Mitja Grmovšek.

O. U.