Ameriški učitelj Caleb Wallace, znan vodja gibanja proti uporabi mask je umrl zaradi posledic okužbe s  korona virusom. Univerzitetni klinični center je na svojem Facebook profilu objavil njegovo zgodbo, saj umrli Caleb ni želel bolnišničnega zdravljenja.

Po poročanju ameriških medijev je za posledicami koronavirusa umrl Caleb Wallace, voditelj gibanja proti uporabi mask v Teksasu. Star je bil 30 let.
Znan je bil kot učitelj, ki je javno zahteval od oblasti znanstvena zagotovila, da maske in omejevanje delovanja šol omejujeta prenos koronavirusa. Njegovo gibanje je javno izpostavljalo podjetja, ki so zahtevala dosledno izvajanje ukrepov.
Po znakih okužbe ni želel v bolnišnico in se je zdravil sam, ker ni želel biti del Covid statistike, je medijem povedala njegova noseča soproga.

Zdravil se je sam z  zdravilom Ivermectin, visokimi odmerki vitamina C, cinka in inhalatorjem.

Po sprejemu v bolnišnico je skoraj mesec dni preživel v enoti intenzivne terapije. Soproga je javno zbirala denar za stroške zdravljenja.

Zapustil je nosečo ženo in tri otroke.