Snovik, 8. 4. 2019 – Turistično društvo Tuhinjska dolina in Terme Snovik so včeraj pripravili tradicionalni 14. velikonočni sejem, ki je privabil številne obiskovalce. Pisana in raznolika ponudba na stojnicah, na katerih se je predstavljajo skoraj petdeset različnih razstavljavcev in ponudnikov, je pričarala pravo velikonočno vzdušje.

Poleg številnih okusnih domačih dobrot, so obiskovalci lahko kupili tudi različne izdelke obrtnikov in umetnikov.

Za slavnostno vzdušje ob otvoritvi je poskrbela godba Tuhinjske doline. Obiskovalce so pozdravili Ivan Hribar, gostitelj in predsednik TD Tuhinjska dolina Petra Zlatoper, direktorica Term Snovik ter Matej Slapar, župan Občine Kamnik.

Tudi letos so se tekmovalci iz različnih koncev Slovenije pomerili v edinstvenem, zabavnem tekmovanju ribanja hrena.

S hrenom se je tokrat najhitreje in najspretneje soočil Maks Poljanšek. Hitri prstov sta bila tudi Miha Hribar in Rafko Breznik, ki sta zasedla drugo in tretje mesto.

V celodnevnem dogajanju so sodelovali tudi otroci iz Osnovne šole Šmartno v Tuhinju, ki so pripravili zanimiv kulturni program ter učenca Glasbene šole Kamnik.

Ajda Pavčič, odnosi z javnostjo