“Tokrat je ravno ideja iz Slovenije prinesla radost singapurskim otrokom”

Učenje je proces, ki se nikoli ne neha. In včasih se v določeni lokaciji naučiš nekaj, kar ti pride zelo prav nekje drugje in obratno. Vsaka diploma je nekaj vredna, ampak ravno življenjske izkušnje so še bolj dobrodošle.

Včeraj smo s sodelavci iz podjetja odpeljali 18 prazničnih daril v singapursko ustanovo, ki skrbi za sirote in otroke s posebnimi potrebami. Darila je prevzelo osebje z besedami, da jih bodo otrokom oddali jutri, to je danes, 25. decembra.

Idejo smo dobili pri skupini “Ejga – za lepše Jesenice”, ki je pred leti izvajala podoben projekt na Gorenjskem.

Vsak singapurski donator je dobil ime svojega otroka z željo, kaj bi rad dobil za darilo, zraven pa so dodali še motivacijsko sporočilo.

Otroci ravno odpirajo darila v tem trenutku.

Ker sem že nekaj let v Singapurju, si upam trditi, da se lahko od Singapurcev ogromno naučimo, zlasti v poslovnem smislu, ampak tokrat je ravno ideja iz Slovenije prinesla radost singapurskim otrokom.

Hvala vsem kolegicam in kolegom, ki so tem sončkom danes prinesli dodatni nasmeh v njihovem življenju.

Ahmed Pašić, FB