Ste danes zjutraj videli prometno nesrečo na prehodu za pešce, v kateri sta bila udeležena voznica z osebnim vozilom in otrok na skiroju.

Danes, okoli 7.30 se je v semaforiziranem križišču v Dragomlju, na prehodu za pešce v bližini šole, zgodila prometna nesreča v kateri sta bila udeležena voznica osebnega vozila in pešec (otrok) s skirojem, ki se je v nesreči lažje poškodoval. Voznica je vozila osebni avtomobil oranžne barve, po nesreči pa je na da bi nudila pomoč otroku s kraja odpeljala.

Zaradi  razjasnitve  vseh  dejstev  in okoliščin prometne nesreče naprošamo vse,  ki bi karkoli vedeli o prometni nesreči, da pokličejo na tel. št. 113 ali Policijsko postajo Domžale, na telefonsko številko (01) 724 65 80. Prav tako  pozivamo neznano voznico, da pokliče na podani številki ali se zglasi na  Policijski postaji Domžale, Ljubljanska cesta 96, Domžale.

Spletno uredništvo