V okolici Ljubljane, natančneje na območju policijske uprave Domžale, se je v nedeljo zgodila tragedija. Otrok je na praznovanju rojstnega dne padel z balkona etažo nižje in se hudo poškodoval.

V prostorih podjetja, ki ponuja in organizira razna praznovanja, se je včeraj zgodila nesreča, ki jo preiskuje policija. Nanje smo se obrnili z vprašanji, a so s podatki zaenkrat še zelo skopi, saj preiskava nesrečnega dogodka še poteka.

Predstavnik za odnose z javnostmi Tomaž Tomaževič nam je sporočil le:

“V okviru varstva osebnih podatkov lahko potrdimo, da smo bili včeraj obveščeni o padcu otroka z balkona ene izmed stavb na območju Policijske postaje Domžale. Otrok, ki je padel okoli 4 metre v globino, je bil pri tem huje poškodovan, ni pa v življenjski nevarnosti. Policisti o vseh okoliščinah dogodka še zbirajo obvestila, o vseh ugotovitvah bo obveščeno pristojno državno tožilstvo.”

Otrok, ki je bil na praznovanju, je zadobil hude poškodbe, a na srečo ni življenjsko ogrožen. Več sledi.

Naslovna slika je simbolična, vir: Pixabay