Včeraj,  9. 8. 2022, okoli 16.30 je prišlo do prometne nesreče na Topniški ulici  v Ljubljani v kateri sta bila udeležena pešec in voznik mopeda.

Pešec (mlajši otrok) je hodil po pločniku, nasproti pa se je po kolesarski pripeljal voznik mopeda. Med njima je prišlo do trčenja, voznik mopeda pa je ponudil pomoč, vendar so jo skrbniki otroka odklonili, zato se je s
kraja odpeljal.

Kasneje je bilo ugotovljeno, da je otrok poškodovan, zato je bil odpeljan v UKC Ljubljana. Na mopedu je bila tudi sopotnica in sicer mlajša deklica, odpeljala pa sta se v smeri centra mesta.

Ker skrbniki nesreče niso videli, sam vzrok nesreče ni znan. Zaradi razjasnitev okoliščin prosimo voznika mopeda, ter vse ostale morebitne očividce, da pokličejo na telefonski številki 113 ali (01) 583 88 20 oziroma se zglasijo na Postaji prometne policije Ljubljana, Grič 56, Ljubljana.

Spletno uredništvo
Fotografija, kjer je prišlo do trka; vir: Policija