Danes se končuje šolsko leto. Nekateri ga končujejo z nasmehom na obrazu, spet drugi z malce manj nasmeha. Leto, ki ga naši otroci končujejo, je bilo polno izzivov.

Leto, ki se končuje, nam je vsem predstavljalo izzive. Otrokom in staršem se je vsakodnevno življenje v celoti spremenilo. Epidemija je popolnoma spremenila naša življenja v preteklem letu in šolarji in dijaki niso bili izjema.

Vsaka sprememba, ki je ne pričakujemo in nam spremeni vsakodnevno rutino, nam predstavlja izziv. Kako se z izzivi spopadamo, pa je odvisno od posameznika. Tudi življenje nas vsak dan postavlja pred preizkušnje in izzive in hitra prilagoditev novonastalim situacijam je vsekakor ključ do uspeha.

Otroci so v prilagoditvah največkrat bistveno bolj fleksibilni od odraslih. Zadnje leto jim je seveda bil v izziv in njihova prilagoditev je bila vse pohvale vredna.

Danes, ko se zaključuje šolsko leto, v uredništvu iskreno čestitamo vsem za vaš uspeh na vseh področjih.

Stopite novim dogodivščinam naproti s pozitivo in dvignjeno glavo. Naj bo vaše poletje predvsem polno brezskrbnosti in mladostniške navihanosti.