OTROCI IZ VRTCA KEKEC PRINESLI VABILO NA POMLADNO PRIREDITEV V SKLOPU PRAZNOVANJA 70. OBLETNICE VRTCA IN OTVORITVE RAZSTAVE EKO IZDELKOV

Danes, 12. aprila 2023, so otroci iz VVZ Kekec Grosuplje v občinsko hišo prinesli vabilo na pomladno prireditev z otroškimi pesmimi ter lutkovno predstavo Kam je izginila otroška igra?, ki se bo odvila 4. maja 2023, ob 17. uri, v sklopu praznovanja 70. obletnice vrtca in otvoritve razstave eko izdelkov iz vseh enot vrtca.

Prireditvi bo sledil voden ogled po bogati eko razstavi Darila vrtcu za 70 let, ki je v mesecu maju postavljena na otroškem in mladinskem oddelku Mestne knjižnice Grosuplje.

Vabilo je tudi v imenu župana dr. Petra Verliča prevzela direktorica občinske uprave Zdenka Grozde, ki se je obiska otrok zelo razveselila in se dogodka že veseli.

Spletno uredništvo
Naslovna fotografija: vir občina Grosuplje