Obvestilo Okrajne volilne komisije Logatec – sprememba volišč

Obvestilo volivcem glede spremembe določenih volišč, ki bodo veljale že na referendumu 13. 5. 2018.

Obveščamo:

• volivce naselij Mahneti, Otonica in Podslivnica, da je volišče s sedežem pri Otoničar Ani, Otonica 5, ukinjeno in pridruženo volišču v Begunjah pri Cerknici, in sicer v Kulturno družabnem središču Menišija. Begunje pri Cerknici 25;
  • volivce naselja Bloška Polica, da je volišče s sedežem v Klubu prijateljev Društva ljubiteljev Križne jame, Bloška Polica 7, ukinjeno in pridruženo volišču v Bločicah, in sicer pri  Štritof Stanetu, Bločice 32;
  • volivce naselij Petkovec, Praprotno Brdo in Rovte, da je volišče s sedežem v Domu krajanov Rovte premeščeno v Osnovno šolo Rovte, Rovte 90 A, Rovte;
  • volivce naselij Hotedršica, Novi svet, Ravnik pri Hotedršici in Žibrše, da je volišče s sedežem v stari šoli Hotedršica premeščeno v Podružnično osnovno šolo Hotedršica, Hotedršica 120, Hotedršica.

Navedene spremembe veljajo od 4. 4. 2018 dalje in so že upoštevane pri izvedbi ponovnega glasovanja na Zakonodajnem referendumu o Zakonu o izgradnji, upravljanju in gospodarjenju z drugim tirom železniške proge Divača – Koper, ki bo v nedeljo, dne 13. 5. 2018.

Volivce naprošamo, naj bodo pozorni na obvestila volivcem, ki jih bodo prejeli po pošti. Na obvestilu bo volišče, kjer lahko glasujejo, točno navedeno.

OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA LOGATEC

Podčrtano

Ne pozabite, da bo tudi vaše prejšnje volišče v nedeljo, 13. maja 2018, lahko kje drugje!