Nova igrala v Zapogah

Pri gasilskem domu v Zapogah so postavili nova otroška igrala: stolp s toboganom, dvojno gugalnico in gugalnico z vzmetjo, igralno hišico, viseči most, plezala, obešala in druga spretnostna igrala.
Nova igrala in urejena okolica so plod medobčinskega projekta Vesela igrala, ki ga Občina Vodice in Občina Trzin izvajata v okviru LAS Za mesto in vas. Cilj projekta, katerega skupna vrednost v občini Vodice znaša 46.587,41 evrov, je družinam omogočiti varen prostor za igro, učenje in kvalitetno preživljanje prostega časa čim bližje kraja, v katerem živijo.

Otroška igrala bodo v prihodnjih tednih postavljena tudi ob športnih igriščih v Utiku, Repnjah in na Selu pri Vodicah (pri koči Smučarskega društva Strahovica).
Občinska uprava želi vsem malčkom sproščeno igro in prijetno druženje s prijatelji!

Projekt je sofinanciran iz Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja.
O. V.