Razmislimo malo, noben koncert ali drugo ni več vredno kot življenja naših bližnjih in kogarkoli. Zaupam zdravnikom, tudi gospe doktorici Urški Bačovnik Janša.

Naj odhajajoča vlada preventivno zapre vrtce in šole.

Apeliram pa na vse podjetnike in večja podjetja, naj enemu od staršev omogočijo, da je z otrokom. Ne mi govoriti, da trpi proizvodnja ali da bi bil manjši dobiček. To ni pomembno v primerjavi z življenji. Jaz bom svojim delavcem to omogočil, kajti kako bom nekomu pogledal v oči, če bi slučajno njegov otrok zbolel ali še kaj hujšega, jaz pa bi ga zadrževal v službi.

Glede na to, da sem v svojih podjetjih jaz lastnik, mi nihče ne more preprečiti, da tem staršem v primeru, da eden izmed njih ostane pri otroku izplačam plačo, kot da delajo.

Podjetja so moja in tu dobiček ne igra vloge.

Ljudje smo …

Vir: FB