V petek, 11. 10. 2019, bo od 9. do 19. ure, prostorih Knjižnice Dobrepolje in Zavoda svete Terezije bralni maraton.

SODELUJEJO:

• UČENCI IN UČITELJI OSNOVNE ŠOLE DOBREPOLJE,
  • OTROCI IN VZGOJITELJICE VRTCA RINGARAJA,
  • ZAVOD SVETE TEREZIJE,
  • BRALNI KLUB DOBREVOLJCI,
  • DRUŠTVO UPOKOJENCEV DOBREPOLJE,
  • TINA KADUNC »TIANA«,
  • TAMARA BUTALA,
  • PLESNA SKUPINA SUPER4.

Zaključni dogodek bralnega maratona bo v prostorih knjižnice Dobrepolje po

pravljici s kamišibajem ob 18. uri s pevko Tino Kadunc »Tiano« in Tamaro Butalo s poezijo ob kitari.

Organizatorji vabijo, da se jim pridružite in delite nekaj trenutkov glasnega branja z drugimi, in vas prosijo, da se k branju prijavite osebno v knjižnici ali po telefonu 01/786 71 40. Brali boste lahko v prostorih knjižnice z učenci v dopoldanskem času, v Zavodu svete Terezije od 14. do 15.30, v prostorih knjižnice s člani društva upokojencev od 16. do 17.30, na pravljični urici z otroki ob 17.30 ali na zaključni prireditvi.

Še vabilo organizatorjem otrokom:

Dragi otroci,

vabimo vas na pravljico s kamišibajem

»TRIJE MEDVEDI«.

Po pravljici bosta z nami pevka Tina Kadunc »Tiana«  in Tamara Butala s poezijo ter kitaro.

V petek, 11. 10. 2019, ob 17.30, v prostorih knjižnice Dobrepolje.

Bralni maraton – vabilo

O. U.