Goram Dragić bo s svojo fundacijo Goran Dragić Foundation in sponzorji Šolskemu centru Novo Mesto obnovil dve košarkarski igrišči pred šolo.

Ob tem je na svoji Facebook strani zapisal sledeče:

V znak spoštovanja in zahvale do ustanove, kjer sem opravil srednješolsko izobraževanje, bomo skupaj s sponzorji in partnerji moje Goran Dragić Foundation ter Šolskim centrom Novo mesto in z mojim dobrim prijateljem Matjažem Smodišem, obnovili košarkarski igrišči pred Šolskim centrom Novo mesto.

Hvala Šolski center Novo mesto za posredovano znanje in vso pomoč na moji šolski poti ter iskrena hvala zvestim sponzorjem in partnerjem Slovenske Železnice, Generali zavarovalnica, Mastercard, Telemach Slovenija, TV Arena Sport Slovenija, brez katerih projekt #podamdaigram ne bi bil tako uspešen!
To bo že tretje prenovljeno igrišče, v pripravi na prenovo pa je tudi že četrto. 😉Se vidimo junija v Novem mestu na otvoritvi igrišča!

Slika trenutnega stanja igrišča pred Šolskim centrom Novo Mesto…

Vir: Facebook

… in seveda idejni načrt prenovljenega igrišča.

Vir: Facebook

Pa zaključimo z Goranovimi besedami: Se vidimo junija na otvoritvi igrišča.

Spletno uredništvo