“Danes sem doživela nekaj šokantnega, nepričakovanega, nekaj, kar me je ganilo do solz”

Danes sem doživela nekaj šokantnega, nepričakovanega, nekaj, kar me je ganilo do solz.

Sem šla z mojimi štirimi otroci do postaje in mimo mene dve mladi punci s psom. Nisem se ozirala na te mladenke, samo hodila sem proti postaji, ko pridrvi neki moški do mene, starejših let, in mi reče, da so te mladenke o meni rekle, da sem trapa, ker imam štiri otroke, on pa jim je nazaj rekel: Ti si trapa, ker imaš psa.

Nato mi je dal v roke 20 eurov in čestital za toliko otrok. Jaz sem obstala odprtih rok. Nič nisem pisnila nazaj, potem pa sem le rekla: Gospod, kaj pa denar?

Rekel je: To je zate in za tvoje otročke.

Res nekaj nepričakovanega in šokantnega, seveda v pozitivnem smislu. Mislim, da sem prihajala še lep čas k sebi, saj nisem dojela, da se je to res zgodilo.

Hvala dobrem ljudem, ki res še obstajajo, in hvala gospodu za tak dober dar, čeprav bi bila dovolj samo beseda.

Takrat se zaveš, da niso samo zlobni ljudje ampak, da obstajajo tudi dobri.

Zgodba je resnična!

Vir: FB