Program spodbujanja podjetništva na Barju (PSP Barje),v katerem sodeluje tudi Občina Dobrova – Polhov Gradec, vabi na brezplačno predstavitveno – motivacijsko predavanje z Tomažem Stritarjem.
Predavanje bo v četrtek, 23. maja 2019, z začetkom ob 17. uri v učilnici C5, pritličje OŠ Brezovica, Šolska ulica 15, Brezovica.
Tomaž Stritar je izkušen predavatelj in podjetniški mentor, ki je pomagal že mnogim uresničiti poslovne ideje. Vsakodnevno se srečuje z ljudmi, ki želijo zagnati svoj posel, zato zelo dobro pozna pasti uresničevanja poslovnih idej. Organizira in izvaja šole podjetništva in start-up vikende ter na ta način pomaga bodočim podjetnikom pri prvih korakih v svet podjetništva. Njegovih predavanj in delavnic se je udeležilo že več tisoč udeležencev tako v Sloveniji kot v tujini.
Je soustanovitelj programov DPlac, Fefl in iniciative Tržič podjeten SI. Bil je tudi direktor podjetniškega inkubatorja. Je avtor več člankov na temo podjetništva in avtor več podjetniških priročnikov.
  Vodi ga rek: “Če hočeš druge vneti, moraš sam goreti.”
Več o njem na www.tomaz-stritar.si in www.uspesen-podjetnik.si.
Pripravila: Helena Č.