V Prevojah pri Šentvidu v prometni nesreči kar 11 poškodovanih

Fotografija je zgolj simbolična.

STA piše, da se je v trčenju dveh osebnih vozil, do katerega je prišlo minulo noč okoli 23.30 na regionalni cesti Domžale-Lukovica v naselju Prevoje pri Šentvidu, poškodovalo 11 ljudi.

Oskrbeli so jih reševalci iz ekip nujne medicinske pomoči iz Kamnika, Domžal, Ljubljane in Celja, na spletni strani navaja Uprava RS za zaščito in reševanje.

Policisti so z zbiranjem obvestil ugotovili, da se je nesreča zgodila, ko je 26-letni voznik izsiljeval prednost v križišču. V vozilu 26-letnika so bili še štirje potniki, v vozilu 27-letnika pa še pet potnikov. Vseh 11 udeležencev je bilo v nesreči lažje poškodovanih, so STA pojasnili na Policijski upravi Ljubljana.

Policisti so 26-letniku zaradi povzročitve prometne nesreče izdali plačilni nalog, prav tako so plačilni nalog izdali 27-letniku, ki je v vozilu prevažal skupno šest oseb, hkrati pa otrok ni bil v ustreznem otroškem sedežu, so še navedli na ljubljanski policijski upravi.

Ob nesreči so posredovali gasilci iz Domžal, Lukovice, Prevoj in Blagovice. Zavarovali so kraj nesreče, odklopili akumulatorje ter pomagali reševalcem nujne medicinske pomoči pri oskrbi poškodovancev, še navaja Uprava za zaščito in reševanje.

B.O./STA