Urški Bačovnik Janša in otrokoma grozijo s smrtjo

Vir: Facebook

Danes je odjeknila novica, da so v Splošni bolnišnici Celje prejeli grozilno pismo v katerem grozijo s smrtjo ženi predsenika vlade Urški Bačovnik Janša in njunima mladoletnima otrokoma.

V celjski bolnišnici so novico potrdili in o prejemu grozilnega pisma obvestili tudi policijo. Po poročanju portala Siol.net so iz celjske bolnišnice sporočili: “Omenjeno pismo smo prejeli in ravnali, kot je praksa v takšnih primerih. Takoj po odprtju pošte smo s prejemom pisma in z njegovo vsebino seznanili gospo Urško Bačovnik Janša ter naredili prijavo na Policijsko postajo Celje. Razen tega, da gre za povsem neprimerno dejanje, zadeve ne moremo komentirati.”

Vir: Siol.net

Pisma s podobno vsebino so prejeli tudi na sedežu Demokracije. Ob tem je Jože Biščak dodal: “Čeprav smo kot novinarji vajeni vsem mogočih groženj, tole postaja kar malce srhljivo.”