Občanka občine Grosuplje, Pavla Lukše iz Brvac, je decembra lani praznovala svoj 100. rojstni dan.

Ob tem lepem in visokem jubileju ji je v sredo, 15. januarja 2020, voščil za rojstni dan tudi župan dr. Peter Verlič, ki ji je zaželel veliko osebnega zadovoljstva, zdravja in dobrega počutja. Njegovim željam pa se je pridružil tudi Drago Andročec, predsednik Društva upokojencev Grosuplje .

Gospa Pavla sicer zadnjih sedem let živi pri svoji hčeri Vidi v Notranjih Goricah. In kot povedala ob sprejemu, se dokaj dobro počuti.

“Ko bi me le še noge malo bolj držale,” si je tiho zaželela.

Povedala je, da je sicer skromna, da ima rada svoj mir. Tudi televizije ne gleda, predvsem pa nerada spremlja razno razne televizijske in radijske novice, saj so te po njenem mnenju vse prevečkrat negativne in slabo vplivajo na njeno počutje. Lepo je bilo poklepetati z nasmejano in dobrovoljno slavljenko, na njen res lep jubilej pa so zbrani ob slavljenki tudi veselo nazdravili.

J. R.