V četrtek, 1. decembra 2022, so grosupeljsko občinsko hišo obiskali otroci iz vrtca Kekec. Nasmejani, razigrani, polni pričakovanja, pred nami je namreč decembrski čas, so s sabo prinesli tudi čudovite bele, rdeče in zlate okraske.

Okrasili so božično smrečico in v prostore občinske hiše že prvi decembrski dan prinesli praznično decembrsko vzdušje.

»Hvala lepa, da ste tako lepo okrasili našo božično smrečico,« se je otrokom za čudovito okrasitev smrečice zahvalil tudi župan dr. Peter Verlič. Ti pa so pripravili še eno presenečenje in zapeli tudi pesmico. »Ringa ringa raja, Miklavž pa k nam prihaja…,« so prepevali. Zaupali so, da so že napisali pismo Miklavžu in da komaj čakajo, da jim bo prinesel darila. Zelo pa se veselijo tudi novega drsališča, pa potem še prihoda Božička.

»Se vidimo v ponedeljek,« so nam pomahali, ko bomo v Grosupljem skupaj prižgali praznične lučke in otvorili mestno drsališče ter praznično decembrsko vzdušje pričarali tudi v našem mestu.

Spletno uredništvo
Vir: Občina Grosuplje, zanjo Jana Roštan