Hura!

KS Radomlje, TD Radomlje, Terra Anima in Društvo Kreativni nomadi vas letos vabimo na prav poseben praznični dogodek v Radomljah: IZMENJAJ VESELJE Dogodek bo potekal v KD Radomlje v petek, 16.12.2022 od 17 – 20 ure. Druženje ob kuhančku se bo nadaljevalo v soboto, 17.12.2022 od 14 – 22 ure pri Malinu (pred Golfarno)

Dogodek bo povezal naša društva, domače ustvarjalce, umetnike in vse vas, ki ga boste z nami soustvarjali.

Kaj se bo dogajalo?

* Spodbujamo deljenje in menjavo: IZMENJEVALNICA
otroških igrač, knjig in družabnih iger po po principu, prinesi – zamenjaj – podari
* Spodbujamo čarobnost in domišljijo: PRAVLJICA
Kako je osliček premagal pošast, ki jo bo otrokom povedala Špela Kaplja (ob 18. uri)
* Spodbujamo domače: BAZAR DOMAČIH USTVARJALCEV
na katerega vabimo vse, ki ustvarjate in želite svoje izdelke predstaviti in prodajati na bazarju. Vse ustvarjalce prosimo za prijave do 14.12.2022 na [email protected], zaradi organizacije števila miz.
* Spodbujamo druženje in veselje: KUHANO VINO, ČAJ in DOMAČE DOBROTE
Druženje ob kuhančku se bo nadaljevalo v soboto, 17.12.2022
od 14 – 22 pri Malinu (pred Golfarno)

V prazničnem duhu izmenjevanja in deljenja vas vabimo, da prinesete domače dobrote. PRIDITE IN DELITE VESELJE Srčno vabljeni, da izmenjamo veselje.

Spletno uredništvo