Učenci OŠ Horjul nujno potrebujejo računalniško opremo!

V začetku situacije COVID-19 je OŠ Horjul spraševala starše po potrebi računalniške opreme in dejansko je bilo prejetih zelo majhno število prošenj.

Po vsej verjetnosti nihče ni pričakoval, da bo zadeva trajala dolgo. Sedaj pa situacija kaže, da bo delo od doma potekalo še kar nekaj časa in so zadeve postale bolj kritične. Ker se je v zadnjih dneh javilo kar nekaj staršev učencev Osnovne šole Horjul s potrebo po novi/boljši računalniški opremi od obstoječe in ker zaradi materialne stiske nimajo možnosti nakupa nove, se obračamo na vse Vas.

Če se komurkoli doma “valja” kakšen od-rabljen delujoč računalnik, LCD monitor, miška, tipkovnica, tiskalnik, tablica in bi ga bili pripravljeni podariti nekomu, ki ga nujno potrebuje za delo na daljavo, Vas prosimo, da se obrnete na Osnovno šolo Horjul oziroma na naš mail ([email protected]). Vse zbrane računalnike bomo pripravili za delo, jih pregledali in dostavili družinam, ki ji potrebujejo.

Vsak kos opreme šteje.

Za vašo pomoč se Vam že vnaprej zahvaljujemo.

Urša N.

Vir: Spletna stran občine Horjul