Nedolgo tega ste imeli izjemne načrte na poslovnem področju, ki pa so ostali nekako v ozadju. Vsekakor imate voljni moment in znanje za zagon zadeve v katero ste želeli vložiti svoj čas in denar. Skrbno pretehtajte emoticon zamišljennačrt, povabite k sodelovanju zanesljive ljudi, če jih potrebujete in krenite korak za korakom.  Bodite pozorni na težave z želodcem. Vaša raven stresa je ta hip previsoka in morali boste ukreniti nekaj glede tega.

Finančno ste nekako v zlati sredini kar se potenciala in priložnosti tiče. Pazita na nepotrebne izdatke, saj se vam lahko kaj kmalu maščuje. Potrebovali boste vsaj minimalen vložek, če boste želeli nadgraditi obstoječo zadevo. Bodite odprtega duha in pripravljeni zgrabiti priložnost saj se ta utegne razkriti že v začetku tedna. Poslušajte svoje srce in ne delajte vedno vsega po prirojenih in priučenih navodilih.

Zadnje čase ste imeli na poslovnem področju precej mešan uspeh. Morda se vam zdi, da bolj negativen kot pozitiven a dejstvo je, da bi bilo lahko in bolje in slabše. Prva napaka, ki jo morate čimprej odpraviti, je vsekakor krog sodelavcev in komunikacija z njimi. Prevečkrat se zanašate na pisano besedo, ki si jo vsakdo razlaga po svoje, rezultati pa so nato precej mešani.

Na vas ta hip delujejo precej zahtevne sile in pritiski in ste precej podvrženi napakam. Kljub temu pa boste s tekočimi rečmi opravili rutinirano. Nekoliko se zadržite nazaj vsaj pri sprejemanju novih poslovnih odločitev, ki bi lahko resneje vplivale na vašo prihodnost. Morda bi morali poskrbeti za nekoliko več regeneracije, vsekakor pa za redno in zdravo prehrano. Če morda zjutraj niste prave volje ali nimate ideje za zajtrk, si lahko pomagate s povsem enostavnim in zelo okusnim živilom, jajcem.

Počutite se močne in prav je tako saj vas ta teden čakajo precej pomembne odločitve. Ne bojte se prevzeti odgovornosti, saj veste, da ta spada poleg. Sposobni ste nadgraditi trenutno stanje kar bi se vam lahko zelo kmalu pokazalo tudi na tekočem računu. Ne dovolite si, da bi vas pretirano zmedle zadeve, ki se ne tičejo delovnega področja in morda bolj spadajo v zasebni del vašega življenja.

Če menite, da si zaslužite več in je čas za finančno izboljšanje, potem se vsekakor ne motite, saj ste že marsikaj postorili v tej smeri. Kaže na to, da bi lahko prav kmalu uživali v sadovih preteklega dela. Okoli vas je ravno prava energija, ki vas dela še bolj privlačne in zanimive. Morda ste včasih prehitri pri določenih vprašanjih, spet drugič pa preveč oklevate. Ta teden vsekakor ponuja vse možnosti za izboljšanje stanja na vašem ljubezenskem področju. Bodite pogumni, ko boste začutili tisto pravo energijo.

Nečesa se morate resno zavedati. Niste edini na tem svetu! V smislu tega, da želite vedno vse opraviti sami. Ne morete sami nositi omare ali kavča, ne morete sami speljati projekta, ki zahteva vsaj štiri glave. Prav nič ne boste prihranili s tem. Le dlje traja in slabše je narejeno. Včasih je bilo znano “deliti je lepo”. Na trenutke vas povsem prevzame otročja norost in najraje bi zleteli pod oblake. Svobodni kot ptica brez obvez in dolžnosti. Imate ogromno potenciala in nerazčiščenih zadev, ki se kopičijo nekje ob strani.

Trenutno vam težave dela vaša glava, ki je bolj naravnana na prijatelje, druženje in zabavo kot pa na delo. Čeprav mislite, da hujših posledic za vas to ne bo imelo pa se vam tovrstno razmišljanje lahko kaj hitro maščuje. Skušajte biti bolj zbrani pri svojem delu, v nasprotnem primeru pa si raje privoščite dopust, če le imate to možnost. Nekdo si želi vašega “kolača” in to vas spravlja v slabo voljo.

Zaenkrat gre vse kot po maslu. Morda se nekoliko dolgočasite saj je delo postalo za vas rutina, nekje globoko v sebi pa si želite pravih izzivov. Vprašajte se ali ste s trenutnim stanjem zadovoljni in ali vas zadovoljuje finančna nagrada za opravljeno delo. Če se ne počutite dobro potem vsekakor razmislite o smiselnosti zamenjave delovnega mesta. Teden, ki je pred vami, bi vam lahko dal odgovore na vsa vaša vprašanja. Vprašanje pa je, ali si boste drznili sprovocirati odgovore, saj je za to potrebno tudi sodelovanje na drugi strani.

Poznate tisti občutek, ko se vam zdi, da bi bilo bolje iti na levo pa greste vseeno desno? Izkaže se za napako in ugotavljate ali ste resno prejeli signal, ki bi vam vse skupaj olajšal. Vaš poslovni teden bo precej podoben temu. Vprašanje je koliko zaupate lastni intuiciji in kako močna je, saj bi vam utegnila še kako pomagati. Pred vami se bodo zvrstila številna vprašanja glede dela, ki ga opravljate, napredovanja, izboljšav in podobno. Nekdo vam vztrajno “soli pamet” in nagovarja v določene poteze, a nekje globoko v vas vpije glas, ki vas svari pred tem.

Če želite uspeti in končno priti do rezultatov, za katere se tako trdo borite, potem boste morali prestaviti v višjo prestavo. Zadnje čase vam kronično primanjkuje koncentracije, ki je ključnega pomena za vaš uspeh. Včasih se vam zdi, da ne znate pravilno razporediti dela, ključ tega pa skriva v dodelitvi prioritet. Zapišite si jih na papir in razporedite po pomembnosti, od najpomembnejše do tiste, ki ni najbolj nujna a vseeno zahteva vašo pozornost.

Morda vas nekoliko lovi ali preganja občutek, da vam nekdo nastavlja polena pod noge. Seveda tudi to ni izključeno a vendarle ste v obdobju, ko si delo najbolj otežujete sami. Imate nekaj težav na področju komunikacije. Ne nujno, da ne znate komunicirati, prej gre za kakšno malo zamero ali nesoglasje med vami in nekom, ki posredno vpliva na rezultate vašega dela. Skušajte se nekoliko bolj odpreti in razmislite še o kakšnem drugem scenariju. Ni vedno najboljši tisti, ki se porodi v vaši glavi.