Vesoljček Grini nagrajen z Zlato nagrado

Vesoljček Grini, maskota Javnega komunalnega podjetja Prodnik, je poleg dosedanjih izjemnih odzivov in sprejemanja s strani otrok, njihovih vzgojiteljev, učiteljev in seveda tudi staršev, dosegel nov uspeh. Na konferenci o digitalnih komunikacijah DIGGIT, ki vsako leto poteka v Ljubljani, je bil namreč nagrajen z Zlato nagrado v kategoriji storitve za otroke.

Žirija, ki so jo sestavljali ugledni strokovnjaki s področja digitalnih komunikacij, je Grinijevo akcijo Grinalnice prepoznala kot presežek in ga nagradila z Zlato Diggit nagrado za najboljšo digitalno akcijo v Sloveniji za otroke, s posebnim poudarkom na strateškem razmišljanju podjetja Prodnik, ki tako učinkovito gradi blagovno znamko in izobražuje ciljne skupine.

Prejeta nagrada je za podjetje Prodnik dodatna potrditev, da svoje družbeno odgovorno   delo na področju ozaveščanja otrok opravljajo kakovostno in uspešno.

Kategorija: Izdelki in storitve za otroke
Delo: Grinalnice
Prijavitelj in naročnik: ENKI d.o.o. za JKP Prodnik

Vse Grinijeve ozaveščevalne akcije so dostopne na spletni strani http://www.grini.si.

Čestitkam za prejeto visoko priznanje in nagrado se pridružuje tudi uredništvo vašega  portala.