Še danes se oglasim, potem pa grem spat :-). Po mojih objavah me je kar nekaj ljudi kontaktiralo glede zobozdravstvene oskrbe v ZD Lukovica.

Nemogoče se je vpisati k zobarici v Lukovici, kar ne sprejme novih pacientov. Baje imamo super zobozdravnico, sam novih pacientov ne sprejema.

OK, razumem … Izbrala sem si drugega zobozdravnika v času srednje šole, ko so nam to storitev nudili v srednji šoli.

Ampak moji otroci so celo osnovno in srednjo šolo obiskovali zobozdravnico v Lukovici. Zdaj, ko so se zaposlili in plačujejo vse davke, pa ne morejo obiskovati zobozdravnika v Lukovici.

Sprašujem vse županske kandidate, kako bodo zagotovili zobozdravstveno oskrbo za naše občane, ki si to želijo oziroma potrebujejo?

Prepričani bodite, da jih je veliko, ki nimajo denarja za privatnega zobozdravnika.

Vir: FB