Začeli smo z akcijo v Rižani – zbrali smo preko 800 evrov za družino v stiski. Denar je že pri njih in ni besed, ki bi opisale kako so bili veseli pomoči.

In potem so se usuli vaši pozivi, predlogi za nove lokacije, da moramo nujno nadaljevati z našim dobrodelnim točenjem.

Za tiste, ki prvič slišite/berete in ne veste zakaj gre, hiter povzetek. Beer Bulli ima ogromno dogodkov, a skoraj vedno v sodih ostane še nekaj piva. Ko je sod enkrat odprt, se po določenem času (odvisno od skladiščenja in vrste piva) pivo pokvari. Zato smo se odločili, da že odprte sode vsakih 14 dni pripeljemo na lokacijo, jih priklopimo in z vašo pomočjo spijemo. Da se ne dela škoda.

Piva ne računamo, teče popolnoma brezplačno, a smo veseli prostovoljnega prispevka, ki ga vržete v škatlo na šanku.

326,70 € smo zbrali včeraj na dobrodelnem točenju v Rižani! Hvala! ❤?
Denar že jutri odnesemo družini, ki je na robu preživetja. Ne bo slike, ker spoštujemo njihovo zasebnost. A verjemite, do zadnjega centa bo vse prišlo direktno v njihove roke.

Celoten tako nabrani denar potem odnesemo družini, ki se je znašla v osebni in finančni stiski.

Foto: Bogdan Osolin

In tudi to nedeljo bo tako, nova lokacija je Gradiško jezero, idilična lokacija, ki je dostopna po asfaltni cesti (2 kilometra oddaljeno od štajerske AC, greste ven na izvoz Lukovica, drugače pa 20 minut oddaljeno od Ljubljane).

Bullija boste našli na prvem in edinem parkirišču. Štartamo ob 14h popoldan, zaključimo ko spraznimo sode.

Spijmo torej eno pivo za dobro stvar. Ne samo nas, ampak za tiste, ki potrebujejo pomoč. Komu gre denar?

Tokrat zbiramo za mamo samohranilko in njena dva otroka (oba še v osnovni šoli, oče ne plačuje preživnine), ki se bojuje z rakom in depresijo, ter nima za osnovno preživetje, kaj šele za plačevanje računov, saj ima nizko bolniško. Če bo kdo hotel vedeti še več podrobnosti, jih izve na sami lokaciji.

Hvala, ker boste prišli in pomagali.

Google maps lokacija https://goo.gl/maps/fKVohya59kgH13JG8

Vir:

Posodobljeno

Kombi je v garaži, na vrsti je pospravljanje, pa selekcija fotk, ter obujanje spominov na eno lepo nedeljo. A vse bo počakalo, zagotovo vas zanima koliko denarja se je zbralo za družino v stiski?
Bulli banda, vi ste res nora ekipa – zbrali smo, v manj kot treh urah, celih 807,47 €.
Občutek po pivu še nikoli ni bil tako dober. ? Hvala! ❤
Fotke pa pridejo online jutri, ok?!?