Komentar fb frendice

Spoštovani,

delovanje storitve eAsistent za starše je omejeno, ker je vaš otrok postal polnoleten. Za nadaljnje obveščanje o ocenah in izostankih ter nemoteno delovanje storitve mora vaš polnoletni otrok v šoli podati soglasje, da se starši oziroma skrbniki lahko seznanite z ocenami in izostanki.

Lep pozdrav,

eAsistent

Spoštovana polnoletna hčer,

obveščam te, da je delovanje domačega bankomata postalo omejeno. Za nadaljnje nemoteno delovanje, moraš v šoli podati soglasje, da se starši lahko seznanijo z ocenami in izostanki.

Lep pozdrav,

mama

Moj komentar:
Erazem B. Pintar:

Spoštovana mati,

če v osemnajstih letih niste bili sposobni svoje hčere vzgojiti v človeka, ki bo ob študiju zaslužil za svoje najosnovnejše potrebe in pospešeno razmišljal o osamosvojitvi, potem tega tudi v naslednjih letih ne boste popravili. Sprijaznite se, da bo hčer sicer najbrž podpisala, na plečih jo boste pa imeli še precej dolgo ali vedno. Skupaj z njenim poženščenim tipom, ki ga je vzgajala vaša prijateljica in mularijo, ki bo deležna vzgoje, kot jo je imela vaša hči.

Lep pozdrav, življenje

Vir: FB