Obeta se žur poletja! Prostovoljni gasilci iz Zaloga pri Polhovem Gradcu praznujejo!

Prostovoljni gasilci iz Zaloga pri Polhovem Gradcu se veselijo in praznujejo, zato v soboto, 27. 7. 2019, s pričetkom ob 1830 uri, vabijo na uradni prevzem gasilskega vozila s cisterno GVC 16/25, ki so ga v svoj gasilski dom pripeljali konec letošnjega aprila.
Ker so zelo veseli, da ga imajo, si želijo zahvaliti vsem, ki so jih  podprli pri novi in dragoceni pridobitvi.

Z njimi bo tudi že uveljavljena vokalna skupina Svetlice.

Vsem gostom obljubljajo, da jim bo lepo, samo priti je treba.

In še njihovo vabilo otrokom:

Otroci! Sredi počitnic tega ne smete zamuditi. V Polhov Gradec bo prispela velika gusarska ladja, pa še palačinke bomo pekli!

Ob 20. uri pa bo oder pri Pograjskem domu zasedla glasbena skupina Zvita feltna, ki v zadnjih dveh letih beleži izjemne uspehe, njihova popularnost pa je iz dneva v dan večja.

Skladba “Edina” je na portalu Youtube že presegla 2 milijonov ogledov.

Obeta se žur poletja. Če te ni, manjkaš!

Organizator: PGD Zalog

B. O.