Občina Moravče se je močno približala občanom s spletom

Spoštovani,

Dne 4.6.2017 smo preko uradne spletne strani Občine Moravče – E-občina prejeli vprašanje glede spletnega sodelovanja med občani in občino. V nadaljevanju Vam podajam sledeč odgovor:

Uradna občinska spletna stran Občine Moravče www.moravce.si je v prenovljeni izvedbi zaživela v aprilu 2017. Da bi se čim bolj približali občanom in obiskovalcem spletne strani smo se odločili, da na spletni strani omogočimo tudi možnost, da lahko podajo idejo, predlog s katerim bi lahko nekaj spremenili in izboljšali v kraju ali pa nam morda zastavili kakšno kratko vprašanje. V tem primeru ne gre za e-vlogo, ampak zgolj za vprašanja, predloge, pobude, s katerimi se srečujemo dnevno. V tem času smo preko E- občina prejeli 4 vprašanja/pobude s področja zapuščenih živali, prostorskega akta, javne razsvetljave ter objave podatkov društva. Na spletni strani nimamo objavljenih teh vprašanj/pobud. Ker gre v teh primerih za kratka vprašanja, se s sodelavci občinske uprave trudimo, da na njih odgovorimo v čim krajšem času.

Lep pozdrav,

Alenka PRELOVŠEK, mag.upr.ved

Višja svetovalka za šolstvo, otroško varstvo in socialo

Občina Moravče