Kulturno umetniško društvo Škofljica vabi danes  ob 17. uri v Kulturno dvorano Škofljica (Šmarska 3) na animacijsko predstavo z naslovom O zeleni žabici Emi, ki ni marala vode. Gostuje Gledališče Pravljičarna

Predstava je namenjena otrokom od 3. leta daljeVstopnice je mogoče kupiti v Kulturni dvorani Škofljica eno uro pred predstavo.

Predstava za otroke traja pol ure.

Kratka vsebina

Zelena žabica Ema nikoli ni marala vode, zato je najraje sedela ob robu velike mlake, srkala limonado in brala časopise. Tako je poznala vse govorice, ki so krožile v bližnji in daljni okolici. In ker je včasih poslušala le z enim ušesom in brala tako na hitro, le z enim očesom, je kakšno informacijo razumela nekoliko po svoje. In prav zaradi tega se je življenje zelene žabice Eme pošteno zapletlo … Otroci so tisti, ki v zabavni interaktivni predstavi pomagajo žabici Emi rešiti nastale težave. Zato skočite z nami v mlako in videli boste, da žabicam nikoli ni dolgčas.

K. Š.