Organizatorji največje slovenske kolesarske dirke 25. Dirke po Sloveniji so letos Kamniku, ki se je posebno izkazal z navijaško formo, gostoljubjem in čistočo podelili posebno priznanje: Naj gostitelj 2018.

Nagrado je iz rok predsednika komisije Darka Bulca včeraj (28. 6. 2018) na slavnostni podelitvi sprejel podžupan Občine Kamnik Matej Slapar skupaj z organizatorjem športnih programov Zavoda za turizem, šport in kulturo Kamnik Francijem Kramarjem.

Posebno priznanje pa so prejeli tudi učenci Osnovne šole 27. julij Kamnik, ki so sodelovali na likovnem natečaju povezanim z Dirko po Sloveniji. Otroci so ustvarjali pod mentorstvom Andreje Janežič in Silve Rakovič in bodo za nagrado prejeli praktične nagrade.

Priznanje sta sinoči v njihovem imenu prevzeli ravnateljica Jasna Lampe in mentorica Andreja Janežič.

Več in vir: KLIK

K. O.