Človekoljubna akcija zbiranja odpadnih surovin

Tudi letošnjo pomlad si Zveza prijateljev mladine Moste Polje s projektom Botrstvo (ZPM), družba Gorenje Surovina d.o.o. in trgovska veriga Spar podajamo roke. Z namenom pomagati!

Od 12. do 24. marca 2018 skupaj organiziramo humanitarno akcijo zbiranja odpadnih surovin (papir, odpadna električna in elektronska oprema, jekleni odpad in barvne kovine). Čisto veselje je akcija, skozi katero ljudi ozaveščamo o pomenu ohranjanja narave in jih hkrati spodbujamo, da pomagajo omogočiti počitnice vsem otrokom iz projekta Botrstvo.

Vabimo vas, da si več o akciji in lokacijah prevzema preberete na spletni strani www.cistoveselje.si

Razumemo, da je teh akcij veliko, morda se naša akcija razlikuje v tem, da prikazujemo ljudem, kako si lahko pomagajo sami – da se dá z določenimi odpadnimi surovinami tudi zaslužiti in smo hkrati tudi odgovorni do narave.

Prosimo, pomagajte.
Skupaj lahko pričaramo čisto veselje na obraze otrok!

S spoštovanjem,
Ekipa »Čisto veselje«