Challe Salle : “Na nastopih jih spodbujam, naj hodijo v šolo, naj poslušajo učitelje in starše, naj razvijajo svoje talente, usmerjam jih v pravo smer”

“Čutim odgovornost, še posebej do mlajše publike. Poslušajo me, po statistiki, največ mladi od petnajstega do petindvajsetega leta. Ti tudi prihajajo na moje nastope. Lani sem imel sto nastopov, to je kar lepa številka za mladega glasbenika. Na drugem mestu so mladi od vrtca do osnovne šole in srednje šole, od petega leta do petnajstega. In sveda tudi moji vrstniki, od petindvajsetega do petintridesetega leta, pa celo njihovi starši. A zelo se zavedam odgovornosti in vpliva na mlade. Morda sem lahko celo njihov vzornik, ker ne pijem in ne kadim. Ne počnem nič slabega. Na nastopih jih spodbujam, naj hodijo v šolo, naj poslušajo učitelje in starše, naj razvijajo svoje talente, usmerjam jih v pravo smer. Četudi jim gredo šola ali starši na živce. Moji mami danes rad povem, da je imela vedno prav. Odločil sem se, da v mojih pesmih ne bo več kletvic. Ljudje mi pišejo, da jim moje pesmi pomagajo v težkih trenutkih in jim polepšajo dan. Čutim odogovornost, saj s svojim pesmimi lahko vplivam na ljudi. Opažam, da me imajo radi, jaz pa njih. Pozitivno energijo skušam prenašati na druge.”

Saša Petrović – Challe Salle

Vir in več: Zarja, družinska revija, 29. 1. 2019, str. 32